Попереду сезон дощів, туманів і перших снігопадів. Склоочисники – ключовий елемент у підтриманні гарної видимості під час таких погодних умов, а відтак – і безпеки на дорозі. Чи готові ваші двірники до нових викликів?

✅1. Зношені склоочисники втрачають свою ефективність. Вони стають більш жорсткими, що призводить до неякісної очистки скла.

✅2. Погана видимість під час дощу або снігопаду може створити небезпеку на дорозі. Якщо склоочисники не працюють належним чином, це може призвести до аварій або нещасних випадків. Нові склоочисники покращують безпеку на дорозі.

✅3. Якісні двірники роблять водіння більш комфортним і менш напруженим.

✅4. Заощадження часу та грошей. Регулярна заміна склоочисників може вберегти вас від необхідності ремонту скла або витрат на більш серйозні роботи, якщо погіршення видимості призведе до аварії.

Переконали?

Щоб на 100% бути впевненими у відмінній видимості за будь-яких погодних умов, рекомендуємо безкаркасні склоочисники Bosch Aerotwin:

🔹 Вони обладнані двокомпонентною гумою з полімерним покриттям

🔹 Інноваційна технологія Power Protection Plus, яка використовується в їх виробництві, забезпечує оптимальну еластичність основи очисного елемента та твердість його кромки, стійкість до стирання, впливу агресивних факторів навколишнього середовища

🔹 Bosch Aerotwin мають аеродинамічний дизайн, який мінімізує шум під час їзди на великій швидкості, а «розумна» конструкція адаптерів забезпечує надійну фіксацію важеля до щітки і легку заміну

Підібрати склоочисники саме для вашого авто допоможуть майстри Бош Авто Сервіс Авторитм. Чекаємо на вас!