Робити це варто не рідше одного разу на місяць, але краще кожні 2-3 тижні, залишивши його працювати хоча б на декілька хвилин.

➤ Регулярно включаючи кондиціонер ви продовжите термін служби кондиціонера (попрацювавши декілька хвилин шар мастила відновиться на деталях системи кондиціонування).

➤ Включивши кондиціонер в холодну пору, він не тільки позбавить скло від запотівання, але ще й висушить повітря. Для цього потрібно всього лише направити потік повітря на скло, переключившись на режим замкнутої циркуляції.

Щоб включити кондиціонер в холодну пору, можна спробувати загнати автомобіль в гараж або ж запускати його під час миття машини.

Якщо такої можливості немає – можна спробувати поїздити деякий час, а вже після цього пробувати запускати систему кондиціонування.

Відразу ж після включення пристрій повинен працювати при закритій циркуляції. В такому разі повітря, яке проходить через прилад, буде братися не з вулиці, а з салону, де воно тепліше. Це буде сприяти ще більшому прогріву кондиціонера і його нормальній роботі.