Чи наважитеся ви сісти за кермо автомобіля з несправними гальмами? 

Якщо не належите до когорти завзятих відчайдухів, тоді навряд. Тож радимо регулярно перевіряти стан гальмівних дисків та колодок. Це ключові елементи гальмівної системи, а відтак – запорука вашої безпеки!

У переважній більшості гальмівні диски виготовляються з чавуну. Цей матеріал добре піддається обробці, має відмінну теплопровідність, пластичний і міцний.

Але й чавун буває різний. З низьким і високим вмістом вуглецю, легований, з іншими хімічними елементами, такими як титан, молібден, кремній тощо.

GG20 – стандартний сірий чавун. Це надійний, якісний сплав з хорошими характеристиками та запасом міцності.

GG15HC / GG20HC (High Carbon) – високовуглецевий чавун з поліпшеними комфортними характеристиками, завдяки високій теплопровідності та властивості акумулювання та розподілу тепла.

То який диск вибрати?

Ми рекомендуємо довіряти виробникові зі світовим ім’ям, який дорожить своєю репутацією, використовує якісні матеріали та постійно проводить внутрішньовиробничий контроль. 

Гальмівні диски Bosch мають високу теплопровідність, що дозволяє їм менше нагріватися під час роботи та забезпечувати стабільне та ефективне гальмування.