Система вентиляції та кондиціонування — це не лише приємна прохолода влітку, а й якість повітря, яким ми дихаємо.Що потрібно зробити для комфорту та чистого повітря у авто?

Крок 1. Очистити ключові елементи автомобільного кондиціонера

🔷 Зовнішній радіатор (конденсатор). Саме тут газ-фреон стискається та переходить з газоподібного стану в стан рідини з відповідним виділенням тепла. Забруднення вливають на ефективність його роботи, що може призвести до зменшення надходження прохолоди

🔷 Внутрішній салонний радіатор (випаровувач). Тут газ-фреон випаровується — переходить з рідкого стану назад в газоподібний. Для цього йому потрібне тепло, яке він забирає з салону автомобіля.

Зверніть увагу! Операцію з очищення та дезінфекції автокондиціонерів варто доручати виключно професіоналам. На озброєнні у Бош Авто Сервіс Авторитм є спеціальне професійне обладнання, яке гарантує отримання якісного результату.

Крок 2. Заміна салонного фільтра

Зношений і брудний фільтр салону не виконує покладені на нього функції – утримувати дрібні частки, пил, сажу, пилок тощо. Навпаки стає розплідником бактерій і плісняви.

❗️ Ми рекомендуємо міняти фільтр салону мінімум раз на рік і вибирати компоненти нового покоління з сучасними технологіями фільтрації, наприклад Bosch FILTER+pro.

Крок 3. Заправка або дозаправка кондиціонера

Надмірні втрати фреону можуть привести до поломки компресора, а його ремонт обійдеться не дешево. Тому краще регулярно проводити діагностику і заправку.

У Бош Авто Сервіс Авторитм ми використовуємо сучасне спеціалізоване обладнання Bosch. Воно допомагає

✔️ провести обслуговування системи кондиціонування відповідно до вимог виробника

✔️ провести профілактику системи шляхом фільтрації холодоагенту і заправки свіжого масла

✔️ заправити фарбу для подальшого відслідковування витоку холодоагенту в разі не герметичності системи.

Спеціалісти Бош Авто Сервіс Авторитм рекомендують проводити діагностику системи кондиціонування 2 рази на рік. Якщо ви ще не встигли цього зробити, саме час!