Cучасні стандарти ремонту паливних систем в компанії “Авторитм”

Постійний розвиток та відповідність сучасним стандартам – ось кращий курс для компанії, яка працює в сфері ремонту паливної апаратури. Важливий крок до якісно нового рівня ремонту та обслуговування зробила компанія “Авторитм”, отримавши сертифікацію “Delphi Service Centre”.

Авторизація Delphi для сервісних дизельних центрів України є важливою відзнакою. Сертифіковані центри здійснюють усі діагностичні та ремонтні роботи згідно з нормами, вимогами та технологіями виробника дизельних паливних систем. Для компанії “Авторитм”, яка має багаторічний досвід обслуговування Delphi апаратури (ще раніше – Lucas), авторизація була довгоочікуваною.

Придбання нового устаткування та сертифікація дозволяє компанії говорити предметно про свої переваги серед конкурентів та пропонувати клієнтам послуги, відповідно до вимог Delphi. Діагностика та ремонт здійснюються за допомоги спеціального офіційного програмного забезпечення, з присвоєнням кодів на відремонтовані вироби і т.д.

Переваги ремонту паливних систем у дизель-центрі “Авторитм”

 

Використання лише
оригінальних запчастин

Дотримання норм та
вимог заводу виробника

20-річний досвід та висока
кваліфікація майстрів

Сучасне, нове, сертифіковане
обладнання

 

Ще одна важлива новина для клієнтів “Авторитму” – це ремонт нових видів паливної апаратури. Компанія діагностує та ремонтує Smart інжектори, насосні секції DAF з нормами токсичності EURO5 та EURO6, насос-форсунки Volvo, Renault та інші.

Нове устаткування та сучасні технології ремонту допомагають спеціалістам компанії здійснювати ремонт якісно та швидко.

Чекаємо на вас в “Авторитмі”!